close
تبلیغات در اینترنت
wwe
loading...

کشتی کج

بازگشت استار اسمکدان کریسچن استار اسمکدان که تقریبا 6 ماه از میادین دور بود دیشب در پی پی وی الیمینیشن چمبر زمانی که اج برنده چمبر اسمکدان شد و دل ریو قصد حمله به او را کرد وارد رینگ شد و به همراه اج دلریو را زد . مین ایونت های رسلمنیا 27 با برگزاری الیمینیشن چمبر 2011 بازی های مین ایونت رسلمنیا که بر سر کمربندهای دبلیو دبلیو ای و سنگین وزن برگزار خواهند شد نیز مشخص شدند . در بازی چمبر اسمکدان اج توانست با پیروزی بر دیگر رقبای خود همچنان قهرمان کمربند سنگین وزن باقی بماند و در رسلمنیا با آلبرتو…

wwe

بازگشت استار اسمکدان

کریسچن استار اسمکدان که تقریبا 6 ماه از میادین دور بود دیشب در پی پی وی الیمینیشن چمبر زمانی که اج برنده چمبر اسمکدان شد و دل ریو قصد حمله به او را کرد وارد رینگ شد و به همراه اج دلریو را زد .

مین ایونت های رسلمنیا 27

با برگزاری الیمینیشن چمبر 2011 بازی های مین ایونت رسلمنیا که بر سر کمربندهای دبلیو دبلیو ای و سنگین وزن برگزار خواهند شد نیز مشخص شدند . در بازی چمبر اسمکدان اج توانست با پیروزی بر دیگر رقبای خود همچنان قهرمان کمربند سنگین وزن باقی بماند و در رسلمنیا با آلبرتو دلریو قهرمان رویال رامبل 2011 دیدار خواهد کرد . همچنین د میز نیز توانست با پیروزی در برابر جری لالر حضور خود را در مین ایونت رسلمنیا 27 مسجل کند .او باید در برابر جان سینا قهرمان چمبر راء قرار گیرد . همچنین از طرف دیگر یکی دیگر از مسابقاتی که به احتمال زیاد به عنوان مین ایونت برگزار خواهد شد بازی آندرتیکر در مقابل حریفی که هنوز اعلام نشده خواهد بود . حال باید ببینیم با برگزاری راء فردا شب و بازگشت آندرتیکر به کمپانی او با چه کسی استوری لاین خواهد داشت ؟

قهرمانان جدید تگ تیم

دیشب در پی پی وی الیمینیشن چمبر هیت اسلیتر و جاستین گابریل اعضای گروه د کور با برتری در مقابل قهرمانان تگ تیم سنتینو مارلا و ولادمیر کازلاو قهرمانان جدید تگ تیم شوند .

دارک مچ الیمینیشن چمبر

در دارک مچ پی پی وی الیمینیشن چمبر دنیل برایان در مقابل تد دیبیاسی قرار گرفت که توانست در نهایت با پیروزی این دیدار را پشت سر بگذارد .

.....................................................................................................................

جان سینا در مراسم گرنت ویش 2011 ( پرداخت یک آرزو)

Cenainfo
پس از شروع شوی الیمنشن چمپر 2011 جان سینا در نیویورک به دیدار با کودکان بی سرپرست و کودکانی که با سرطلان و آسم مقابله میکردند رفت و به آنها به امضا دادن و عکس یادگاری انداختن پرداخت و مبلغ 500 هزار دلار به آسایش گاه ها اعطا نمود.

.....................................................................................................................

-------------------------------------
پیشنمایش رسولمنیای 27 :

 Cenainfo

جان سینا در مقابل د میز دابلیو دابلیو ای چمپین چیپ
بعد از پیروز شدن جان سینا در الیمنشن چمپر متچ برند راء،جان سینا باید در رسولمنیای در مقابل د میز قرار بگیرد و احمتمال چمپ شدن او طبق همان سناریویی که ارسال کردیم کاملا زیاد میباشد.

.................................................................................................................

سناریو های احتمالی جان سینا در رسولمنیای 27
Cenainfo

به گذارش وبسایت پرو ورستلینگ جان سینا در پی پر ویو بزرگ سال ، رسولمنیای 3 سناریو خواهد داشت که یکی از آنها اجرا خواهد شد:

1.جان سینا در مقابل د میز   : طبق سناریوی یک جان سینا به مقابل د میز خواهد رفت و این سناریو در حالی اجرا میشود تا سینا در الیمنشن چمپر متچ راء پیروز از رینگ به بیرون بی آید و د میز نیز موفق به شکست دادن هال آف فیمر دابلیو دابلیو ای کینگ بشود.

2.جان سینا در مقابل سی ام پانک : این سناریو نیز نسبت به سناریو ی قبل اندکی مهم تر میباشد و طوری اجرا خواهد شد تا یکی از افرار جان سینا و یا سی ام پانک مانع از بردن همدیگر در این متچ باشند و هر دو بازنده بیرون روند که در این صورت سناریوی این دو آغاز میشود.

3.جان سینا در مقابل د راک : این سناریو جذابیت بیشتری نسبت به سناریو های دیگر دارد و از احتمال شکل گیری بیشتری نیز برخوردار میباشد چرا که کمپانی هر سال جهت پربازدیدتر کردن این پی پر ویو از افرارد هال آف فیم استفاده میکند  تا به مسابقه جذابیت خاصی بدهد.ژ و امسال نیز از راک و سینا برای این کار استفاده خواهد کرد .

...................................................................................................................

پیشنمایش الیمنشن چمپر متچ : 12

Cenainfo

 مرد عصبانی
همانطور که میدانید در پی پر ویو الیمشن چمپر متچ 2011 جان سینا و رندی اورتن و جان موریسون و شیمس و آر تروث و سی ام پانک به مقابل هم میروند که دابلیو دابلیو ای شانس اول برنده شدن را جان سینا دانسته است و اگر سینا در این مسابقه پیروز شود در رسولمنیای به مقابل دارنده ی کمر بند دابلیو دابلیو ای چمپین میرود ، اما این هم از دیگر سناریو های مشابه دابلیو دابلیو ای میباشد به طوری که انتظار میرود سینا در این بازی میبازد و سناریوی وی با راک در رسولمنیای آغاز میشود.

.....................................................................................................................

*حذف استینگ از سایت تی ان ای

 TNA استینگ را از لیست  خود خارج کرده !طبق این خبر استینگ دیگر در تی ان ای حضور نخواهد داشت این خبر   امکان حضور او در دبلیو دبلیو ای را بیشتر می کند.

................................................................................................................

تریپل اچ و شیمس ، استریت فایت متچ !

شایعه ای از بازگشت تریپل اچ و بازی او در یک استریت فایت متچ در مقابل شیمس گفته شده است . طبق خبری که بدست ما رسیده است ، قرار است در ماندی نایت راو دوشنبه ، 19 مارس در شهر نیویورک این دو در یک استریت فایت متچ در مقابل هم قرار بگیرند .

راک همچنان در صدر

بازگشت دوان جانسون ، د راک به دابلیــ و دابلیــ و ای همه را متعجب و شوکه کرد . به طوری که حتی پس از گذشتن ساعت ها از این مسئله ، همچنان خبرگزاری ها و سایت های رستلینگ معتبر و بزرگ زیادی مطالب اولیه خود را به آن اختصاص داده اند ، به طوری که حتی بزرگترین روزنامه و مطبوعات های جهان مانند : فاکس نیوز ، نیویورک تایمز ، واشنگتن پست ، پیپل مگزین و ... تیتر اول خود را به پوستر و نوشته ای از راک اختصاص داده اند . امروز معاون شبکه یو اس آ ( شبکه اختصاصی پخش ماندی نایت راو به صورت لایو ) در صفحه شخصی خودش از جذب زیاد بیننده در نیم ساعت آخر برنامه راو این هفته خبر داد . دقیقا" نیم ساعتی که دوان جانسون پا به آرنای ورزشگاه نهاد . جالب است بدانید که در لحظه ورود راک ، این شبکه پنج میلیون و هشتصد هزار نفر بیننده داشته است !

دارک متچ دیشب اسمکدان

دیشب اسمکدان این هفته برگزار گردید که در دارک متچ آن پری واتسون ، همان روکی اخراج شده سیزن دو ان اکس تی موفق به پیروزی در مقابل تد دیبیاسی شد » اخبار کامل اسمکدان در روز شنبه قرار میگیرد .

ترک اعتیاد چاینا !

چاینا عضو قدیمی گروه دی اکـ س که از اندام قوی برخوردار بود ، به تازگی مصاحبه ای انجام داده که در این مصاحبه وی به اعتیادش اعتراف کرده و گفته به تازگی آن را ترک کرده ام و دوست دارم زندگی سالمی داشته باشم .

 .................................................................................................................

جنرال منیجر احتمالی راء

چند ماهی میشود که در هنگام نگاه کردن به شو ء های راو و پی پر ویو کمپانی صدای دینگ ، دینگ ... را میشنویم ! این همان زنگ دریافت ایمیل ناشناس جنرال منیجر راو است که هر کاری بخواهد میکند و در تمامی بازی ها هم دخالت میکند . هر کس برای خود حدسی در این رابطه میزند ... یکی گلدبرگ ، کوین نش ، استون کلد ، باتیستا و خیلی دیگر . در چندین مرکز خبرگزاری گفته شده است که دابلیو دابلیو ای بالاخره میخواهد در رسلمنیا 27 به این قائله خاتمه دهد و بیشتر از این کشش ندهد . به احتمال زیاد این معرفی کردن ربط زیادی به راک هم خواهد داشت . پس بدین ترتیب در رسلمنیای پیش رویمان جنرال منیجر راو را خواهیم شناخت .

....................................................................................................................

راک مچ راء دیشب

در دارک مچ راء دیشب جان سینا و رندی اورتن در مقابل سی ام پانک و دمیز قرار گرفتند که داور مخصوص این بازی نیز مایکل کول گزارشگر کمپانی بود که در نهایت با پیروزی جان سینا و رندی اورتن انجامید .

نظر کریس جریکو در مورد بازگشت د راک

کریس جریکو استار با سابقه کشتی کج که اکنون به دلیل کنسرت هایی که با گروه فازی دارد از رینگ دور است با بازگشت د راک به کمپانی در توییتر خود نوشت که " به یکی از بهترین رقیبانم تبریک میگم که به کمپانی بازگشت . راک بهترین مرد پرومو در طول تاریخ است "

نظر استیو آستین در مورد بازگشت د راک

استیو آستین ملقب به استون کلد یکی دیگر از اسطوره های کشتی کج نیز با توجه به بازگشت د راک توییتر خودش را با انی پیغام آپ کرد " این خیلی خوب بود که راک به ماندی نایت راء بازگشت . مدیریت خوبی بود در آستانه رسلمنیا "

فروش بلیط های سامراسلم

از فردا فروش بلیط های سامراسلم 2011 از ساعت 10 صبح آغاز می شود . گفتنی است سامراسلم سومین پی پی وی معروف کمپانی ( بعد از رسلمنیا و رویال رامبل ) است .

اظهارات ویکی گررو

ویکی گررو مشاور جنرال منیجر اسمکدان یعنی تدی لانگ در راء دیشب اعلام کرد که در اسمکدان جمعه شب دالف زیگلر را به عنوان قهرمان جدید سنگین وزن اعلام خواهد کرد . او همچنین افزود که دلیل او این است که او فکر می کند اج استاری است که به جنرال منیجر اسمکدان یعنی تدی لانگ حمله کرده است .

......................................................................................................................

فلیر و بازگشت او

چند هفته ای میشد که ریک فلیر در کمپانی تی ان ای حضور نداشت . خبر رسیده که وی از کتف دست دچار مصدومیت خفیفی شده است که احتیاجی هم به عمل جراحی ندارد و به زودی به ایمپکت بازمیگردد .

جاستین بیبر در رسلمنیا

چندین بار است که خبرهایی از حضور خواننده جوان کانادایی ، جاستین بیبر به عنوان مهمان در رسلمنیا 27 میشنویم که بالاخره دیشب در یکی از مراکز خبرگزاری معتبر گفته شد که مدیر برنامه های وی با کمپانی به توافق رسیده اند تا این خواننده در رسلمنیا حضور داشته باشه و باعث شادی مردم بشه . البته کمپانی هنوز این خبر رو به فن ها نداده .

بازگشت آندرتیکر

گفته میشه که در راو امروز صبح ویدئویی از برگشت  آندرتیکر در هفته بعد ماندی نایت راو به تاریخ 21 فبریه که در کالیفرنیا نیز برگزار میشود نشان داده شده است . باید دید آیا او واقعا" در هفته بعد راو بازخواهد گشت ...

.....................................................................................................................

 

نتایج کوتاه :
سی ام پانک توانست جان سینا را با اجرا فن جی تی اس شکست دهد.
ایو تورس با شکست دادن ناتالیا از کمربند دیواس دفاع کرد.
مسابقه ی مارک هنری به دلیل دخالت شیمس شروع نشد.
دمیز با اجرا فن کراشینگ فاینالی توانست دنیل برایان را شکست دهد.
آرتروث و جان موریسون موفق به شکست تیم مایکل مک گیلاکاتی و دیوید اوتانگا شدند.
رندی ارتن توانست با اجرا فن آر کی او شیمس را شکست دهد.
مهمان ویژه رسلمنیا کسی نبود جز راک.

حواشی مسابقات :

شوء این هفته رو شروع میکنیم در حالی که امشب مهمان ویژه رسلمنیا معرفی میشه. در مسابقه اول جان سینا و سی ام پانک درمقابل هم قرار گرفتند. درپایان این پانک بود که توانست فن ادتیود اجاسمنت سینا رو بدل کنه و به سینا جی تی اس بزنه و پیروز میدان بشه . در مسابقه دوم که بر سر کمربند دیواس بین ناتالیا و ایو تورس بود ، این ایو تورس بود که توانست ناتالیا رو با یک رول آپ مغلوب خود کنه . در مسابقه بعد مارک هنری به رینگ میاد ولی معلوم نیست که با کی بازی داره ، بعد شیمس از پشت به وی حمله میکنه . او میکروفون رو بر میداره و میگه :" امشب شب بدی برای رندی خواهد بود ." در مسابقه بعدی که بین برایان و میز بود این برایان بود که میرفت تا برای سابمشن آماده بشه اما میز از فرصت استفاده کرد و با اجرای کراشینگ خودش رو برنده کرد . مسابقه زیبای بعدی که تگ تیم خواهد بود بین جان موریسون و آرتروث در مقابل مایکل و اوتانگا برگزار شد که در یک مسابقه جذاب از سوی گروه موریسون و تروث این آرتروث بود که در پایان با یک بیگ کیک زیبا توانست مایکل را پین کند . به رویداد اصلی یا همان مین اونت میرسیم که بین شیمس و رندی برگزار خواهد شد . با ورود رندی تماشاگران او رو تشویق میکنن . مسابقه شروع میشه و این رندی هست که بر شیمس برتری داره . در پایان میبینیم که شیمس قصد داره سوپلکس مخصوص خودش رو به اجرا بذاره که با یک بدل زیبا و پشت سر آن آر کی او زیباتر از رندی روبرو میشه . داور پین میکنه و رندی پیروز میشه . پس از پایان بازی نکسس میان و به سر رندی میریزن . سینا به کمک او میاد . رندی چندین آر کی او زیبا میزنه . در آخر جان سینا یک اتیتود اجاسمنت زیبا به پانک میزنه و گروه نکسس فرار میکنند . حالا فقط رندی و سینا در رینگ هستند ... هنوز شو ء به پایان نرسیده . یک ماشین لیموزین سیاه رنگ رو میبینیم که در پارکینگ ورزشگاه می ایسته و یک مرد کت و شلواری ازش پیاده میشه . به سمت رمپ حرکت میکنه . بله او همان مهمان ویژه دابلیو دابلیو ای برای رسلمنیا است . او کسی نیست جز . . . د راک ! او صحبت میکنه و میگه من مهمان و میزبان بزرگترین رویداد رستلینگ امسال خواهم بود و در آنجا میز و سینا رو هم خواهم دید . راک صحبت های دیگه ای هم میکنه و در حالی که بر روی استیج ایستاده ، شو ء این هفته تموم میشه.

.....................................................................................................................

بازگشت د راک

همان طور که در نتایج راء مشاهده کردید استار سابق دبلیو دبلیو اف و دبلیو دبلیو ای د راک به عنوان مهمان ویژه رسلمنیا انتخاب شد. اما هنوز معلوم نیست که بازگشت وی موقتی می باشد یا نه ؟ د راک در راء صحبت هایی هم در مورد جان سینا و دمیز کرد و احتمال حضور وی در این مسابقه نیز وجود دارد . تا مدتی بعد جواب سوالات بالا را خواهیم گرفت .

احتمال مسابقه آندرتیکر درمقال تریپل اچ در رسلمنیا

با وجود اینکه سوپرایز دبلیو دبلیو ای استینگ نبود احتمال دارد در رسلمنیا آندرتیکر درمقال تریپل اچ قرار بگیرد و استوری لاینی که ممکن است برای این واقعه اتفاق بیافتد چنین است که برای انتقام شاون مایکلز از آندرتیکر ، توسط تریپل اچ مسابقه میان او و آندر در رسلمنیا صورت میگیرد که این مسابقه نیز مانند مسابقه شاون مایکلز در سال رکورد دربرابر شغل خواهدبود.

مرگ مادر جری لاور

مادر جری د کینگ لاور هل آف فیمر دبلیو دبلیو ای د سن 90 سالگی فوت کرد.

.......................................................................................................................

کنفرانس خبری 13 فبریه در مورد رستلمنیا 28

کمپانی دابلیو دابلیو ای در چند روز گذشته یک کنفرانس مطبوعاتی را برای رسلمنیای28 در میامی اجرا کرد که در آن چهره های سرشناسی حضور داشتند .  افراد حاضر دراین مراسم به ترتیب شامل اسطوره ان اف ال ، آقای دن مارینو برنده ی گرمی ، آقای امیلیو استفان مدیر عامل شرکت دولفین درمیامی ، آقای مایک دی مدیر کمیسیون ورزشی میامی ، آقای مایک سوفیا رئیس وعضو هیئت ورزش شهر میامی و آقای خوزه دیاز بودند . همچنین ستاره های دابلیـو دابلیو ای در این کنفرانس حضور داشتندکه به ترتیب عبارتند از د میز ، جان سینا ، مارک هنری ، آلبرتو دل ریو و ...

.....................................................................................................................

برگزاری شوء ویژه اسمک داون

شوء ویژه اسمک داون به مناسبت 600 مین اپیزود این شوء خواهد بود هفته آینده 15 فوریه برگزار خواهد شد. در این شوء که در سن دیگو برگزار می شود، استارهای معروف برند راء نیز حضور خواهند داشت. قرار است که در این شوء یک مسابقه 6 به 6 نیز برگزار شود که طی آن جان سینا، ری میستریو، ادج، رندی اورتن، آرتروث و جان موریسون در مقابل دالف زیگلر، وید برت، سی ام پانک، درو مک اینتایر، کین و شیموس قرار خواهند گرفت.


 

وضعیت سی ام پانک

سی ام پانک که در شوء راء هفته گذشته توسط رندی اورتن مصدوم شده بود، مشکلی برای حضور در راء هفته بعد ندارد. بینی پانک در راء گذشته توسط اورتن شکسته و دچار خونریزی شد اما طبق اعلام پزشکان او می تواند در شوء بعدی حضور پیدا کند.

آپدیت بر وضعیت آندرتیکر

 

اسطوره در حال حاضر مصدوم WWE روز 21 فوریه به میادین بازخواهد گشت. آندرتیکر که از ناحیه شانه مصدوم است، هم اکنون سلامتی خود را به دست آورده و مشکلی برای بازگشت به میادین ندارد. طبق آخرین خبرها، استوری او با وید برت برای بازی در رسلمنیا کنسل شده است و گفته شده است که شان مایکلز بخشی از استوری آینده آندرتیکر خواهد بود.

مت استرایکر در سوپراستار

مک استرایکر، گزارشگر با سابقه و توانای کمپانی WWE که بعد از بازگشت بوکرتی از میز گزارشگری شوء اسمک داون کنار گذاشته شد، در شوء سوپر استارز حضور پیدا کرد و مشغول به گزارشگری شد.


 

مصاحبه جدید تریپل اچ


تریپل اچ، استار مصدوم کمپانی که به تازگی دوران مصدومیت خود را پشت سرگذاشته است و آماده برای بازگشت است در مصاحبه ای با یکی از سایت ها اعلام کرد که زودتر از رسلمنیا به میادین بازخواهم گشت. او هم چنین به تمجید از کیون نش و بوکرتی پرداخت و از بازگشت آن ها استقبال کرد.


 ....................................................................................................................


کنفرانس خبری جان سینا برای رسولمنیای 27 در میامی

Cenainfo
استار دابلیو دابلیو ای جان سینا در صبح امروز در میامی برای شرکت در گفتگو های مربوط به رسولمنیای حضوریافت و به دیدار با مردم آنجا پرداخت وبلیط هایی از رسولمنیای را برای فروش برد و همینطور با یک شبکه ی خبری در مورد رسولمنیای و کارهای خود سینا به مصاحبه پرداخت

.......................................................................................................................

مسابقات کشتی کج جدید دبلیو دبلیو ای اسمکدان 11 فوریه 2011

در دبلیو دبلیو ای اسمکدان این هفته که در تاریخ 11 فوریه 2011 برگزار گردید ، مسابقات مهیج و زیبایی انجام شد.

در اولین مسابقه آلبرتو دلریو درمقابل کوفی کینگستن قرار گرفت. در دومین مسابقه جاستین گابریل درمقابل ولادمیر کازلاو قرار گرفت. در سومین مسابقه درو مک اینتایر درمقابل کریس مسترز قرار گرفت. در چهارمین مسابقه ری میستریو درمقابل وید برت قرار گرفت. در پنجمین مسابقه کین درمقابل جی تی جی قرار گرفت. در ششمین مسابقه لیلا درمقابل ایو تورس قرار گرفت. در هفتمین مسابقه ایج درمقابل دالف زیگلر قرار گرفت.

....................................................................................................................

مصاحبه جدید تریپل اچ


سوپـر استار غایب کمپانی تریپل اچ در مصاحبه ای با سایت IGN صحبتهایی را در مورد بازگشت خود به مسابقات و همچنین بازگشت کوین نش و بوکرتی به WWE کرده که بخشی از آن را در این پست قرار داده ام. تریپل اچ می گوید : شایعه شده که من برای رسلمنیا برمیگردم.آره درسته من برمیگردم اما زودتر از رسلمنیا برمیگردم.ما همچنان فیلم The Chaperone رو تو شوهای WWE تبلیغ میکنیم و مردم استقبال میکنن.پس این نشون میده که مردم منتظر بازگشت من هستند.پس من زودتر برمیگردم. شما باید بدونید ، من فکر نمیکردم که این دو پسر بیان و تمام وقت برای ما کار کنن ، اما همین بازگشتشون یه نوستالژی بزرگ برای هواداران بود.هانتر ادامه داد و گفت:اگر تو یه هوادار 50 ساله یا بیشتر بودی و دیزل بیرون میومد این شبیه زنده کردن جوانی تو بود و پسری رو می دیدی که مدتهای زیاد بود ندیده بودیش و این خیلی عالی شد. کوین همچنان خارق العاده هست و همینطور بوکرتی . این خیلی برای هواداران هیجان انگیز بود.من فکر نکنم که هواداران فکر این رو داشته باشن که هر روز این بچه ها رو ببینن.اما مثل این میمونه که شما هوادار بیسبال باشید و Babe Ruth ( یکی از اسطوره های بیسبال ) رو ببینید که دوباره چوب بیسبال تو دستش گرفته.خب شما هیجان زده میشید.شما نمی خواید اون رو در حال بازی بیسبال ببینید اما همینکه چوب بیسبال رو تو دستش ببینید راضی میشید و هوادارش هستید.من فکر کنم این توانایی هست که ما در حال حاضر میتونیم به هواداران خودمون ارائه و پیشنهاد بدیم.

     ............................................................................................................

رسلمنیا 28 در میامی


wwe اعلام کرد که رسلمنیا 28 در شهر میامی،فلوریدا و در استادیوم Sun Life Stadium برگزار خواهد شد این استادیوم 75000ظرفیت دارد

......................................................................................................................

همه منتظرند که ببینند چه کسانی  در 21 فوریه به wwe بازمی گردند؟


کمپانی WWE به تازگی دو پرومویی را ساخته است و در شوء های راء و اسمک داون خود طی دو هفته گذشته پخش کرد. دو پرومویی که اشاره به بازگشت یک یا دو استار کمپانی به میادین می کند!
در پروموی اول مشاهده می شود که مردی نامشخص در تاریکی در حال قدم زدن است و شنل و چکمه هایی مشکی پوشیده است. باران نیز در حال باریدن است و آن شخص وارد کلبه ای با نور کم می شود و سپس در پایان ویدئو تاریخ 2.21.11 نشان داده می شود.
در پروموی دوم باز همان مکان و کلبه دیده می شود و باران در حال باریدن است. دوربین به درب کلبه را نشان می دهد و در ناگهان باز می شود و مردی نامعلوم دیده می شود که شنل و چکمه ای مشکی رنگ پوشیده است. سپس آن مرد به سرعت غیب می شود و در پایان پرومو، باز هم تاریخ 2.21.11 نمایان می شود.
ضمن این که در پایان هر دو پرومو، دو موزیک متفاوت زده شد که یکی از تفاوت های بازر دو پرومو با هم است.
بسیاری از سایت های خبری و مرتبط با کمپانی، پروموی دوم را مربوط به بازگشت آندرتیکر اعلام کردند و آن چیزی که در پروموی دوم مشاهده شد، می توان این حدس را زد که مربوط به آندرتیکر است. اما پروموی اول هنوز مشخص نشده است که مربوط به چه شخصی است، هر چند پروموی دوم هم هنوز قطعی نیست.
طبق آخرین خبرها،  از استینگ، استار معروف کمپانی TNA به عنوان یکی از افرادی نام برده شده است که منظور WWE از پروموی خود، بازگشت او و روبه رو شدن با آندرتیکر در رسلمنیا بوده است. اما اخبار رسمی چیز دیگری را نشان می دهد! در طی این هفته نام استینگ به صورت رسمی از سایت TNA برداشته و حذف شد اما در خبرهای دیروز آمد که استینگ مذاکرات خود را با کمپانی TNA از سر گرفته است و موفقیت آمیز نیز بوده است. گفتنی است استینگ چند ماهی است که در شوء های TNA ایمپکت حضور نداشته است.
باید منتظر ماند و دید که در تاریخ 21 فوریه 2011 که شوء راء برگزار خواهد شد، چه کسی به کمپانی بازخواهد گشت؟ هم چنین شوء راء 21 فوریه یک شب بعد از پی پی وی الیمینشین چمبر 2011 خواهد بود که 20 فوریه برگزار خواهد شد. طبق آخرین خبرها بازگشت آندرتیکر در این شوء قطعی اعلام شده است و باید دید که آیا کسی دیگر هم چون استینگ در آن شب به کمپانی WWE خواهند آمد یا سورپرایز دیگری در راه است...

.....................................................................................................................

استینگ که این روز ها شایعات در مورد حضور وی در رستلمنیا و قرار گرفتن در برابر تیکر به شدت

بر سر زبان ها افتاده و خیلی ها هم حضور وی رو در راو پس از المیشن چمبر قطعی میدونند

به تازگی خبر هایی از منابع نزدیک و آگاه کمپانی TNA خبر دادند که استیو بوردن ( استینگ )

دوباره با این کمپانی به توافق رسیده و استینگ و TNA در نزدیکی یک قرارداد جدید هستند

این خبر امروز صبح در سایت های معتبر رستلینگ قرار گرفت و شاید هواداران WWE رو کمی

شوکه کرد پروفایل استینگ از لیست سایت رسمی TNA پاک شده هواداران

به شدت نسبت به حضور استینگ در رستلمنیا امیدوارو بودند اما همونطور هم که در اواسط

هفته گذشته گفته شده بود که استینگ با WWE هیچ تماس و مذاکره ای رو برای حضور

در رستلمنیا 27 نداشته و کسی باور نکرد به نظر میرسه که سورپرایز کمپانی شخص دیگری خواهد بود و یا این که

استینگ در کمال ناباوری در WWE حاضر خواهد شد که با منتشر شدن این خبر این شایعه

کمی کم رنگ شد

................................................................................................................

پرسی واتسون در دابلیو دابلیو ای

 

حتما" پرسی واتسون ، روکی سیزن دو ان اکس تی در مدتی قبل رو به خاطر دارید . گفته میشود که او در هوس شو ء اسمکدان این هفته حضور داشته . او در بتل رویال نیز بازی کرد که کین برنده آن بتل رویال شد . گفته میشود که او کماکان در دارک متچ ها و هوس شو ء ها مشغول به کاره .

اخراج کلی کلی !

در اسمکدان این هفته دیدیم که ویکی گوئررو در رینگ به کلی کلی دستور داد تا از رینگ خارج بشه ، او همچنین کلی را اخراج کرد ! اما این جزء استوری لاین آینده او هست و باز به زودی به دابلیو دابلیو ای بازمیگردد . به نظر میرسد که استوری لاین مفصلی برای وی نوشته شده باشد که ابتدای اون رو در اسمکدان این هفته دیدیم .

مصدومیت جزئی میشل مک کول

چندین خبرگزاری مصدومیت جزئی رو برای میشل مک کول تایید کرده اند . مصدومیت از این قراره که وی از ناحیه گردن در مهره های 5 و 6 دارای مصدومیت جزئی شده است که به نظر نمیاید مصدومیت جدی باشد .

مین اونت هفته بعد شو ء اسمکدان

در این هفته شاهد کل کل ادج با ویکی گوئررو و دالف زیگلر بودیم . همچنین مسابقه ای در همین رابطه برای هفته بعد اسمکدان تنظیم گردیده که از این قراره : ادج در مقابل دالف زیگلر ( بر سر قهرمانی کمربند سنگین وزن ) با داوری مهمان ویژه : ویکی گوئررو .

صحبت های جدید دیزل ( کوین نش )

کوین نش یا همان با نام جدید او : دیزل ، در جدیدترین صحبت های خودش در صفحه شخصی اش به مسائلی اشاره کرده : " دابلیو دابلیو ای بعد از قرارداد بستن با من هیچ برنامه ای برای من نداشت ، به صورتی که فقط میخواست من یک سوپرایز برای رامبل باشم . در حال حاضر هم وضعیت به همان گونه است . نه معلوم نیست مرا به راو منتقل کنند یا اسمکدان ، شاید هم به عنوان دیـــ وا ز از من استفاده کنند ! " همجنین اسم وی پس از مدت ها به دابلیو دابلیو ای آلنومی ها اضافه گردید . حتما" میدانید کسی که اسمش در این لیست وارد شود دیگر در دابلیو دابلیو ای کار نخواهد کرد . شاید با این تفاصیل او فقط برای یک شب ( مانند راب ون دم در رویال 2009 ) در رویال رامبل حاضر شده است !

کتاب جدید پائول هیمن

کتاب جدید پائول هیمن با عنوان " The Heyman Hustle : Wrestling's Most Extreme Promoter Tells All " در 13 سپتامبر منتشر میشه . به صورتی که او در این کتاب در مورد براک لزنز ، وینیس مکمن ، فراز و نشیب های زندگی اش و . . . صحبت کرده که به نظر کتاب جالبی میاد .

مذاکرات آرماندو استرادا

حتما" آرماندو استرادا را به خاطر دارید . همان منیجر اوماگا (روحش شاد) که در سال 2007 اوماگا را همراهی میکرد . گفته میشود که وی در یکی هوس شو ء ها با سران دابلیو دابلیو ای مذاکره داشته تا اگر مذاکرات نهایی شد او بازهم به دابلیو دابلیو ای بازگردد .

وضعیت نا معلوم کرت انگل

کرت انگل استار سال های دور دابلیو دابلیو ای و استار هم اکنون کمپانی تی ان ای در آگوست امسال قراردادش با این کمپانی به پایان میرسد و تاکنون خبر موثقی برای پیوستن او به دابلیو دابلیو ای یا حتی تمدید دوباره قرارداد زده نشده ولی با انتقال کوین نش و بوکرتی از تی ان ای ، زیاد دور ذهن نیست که او باز هم به دابلیو دابلیو ای بپیوندد

سینا بازديد : 374 چهارشنبه 31 فروردين 1390 زمان : 21:55 نظرات ()
ارسال نظر براي اين مطلب

نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتیرفرش کد امنیتی
تبليغات
آرشيو
  • 1390